Bitva na Mělníku aneb Pátá bitva mělnických vinařů – 1.8.2015

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti, Turistika

Rok se s rokem sešel a přiblížila se první srpnová sobota tohoto léta, kdy v lůně královského věnného města Mělník, nad soutokem dvou největších českých řek Labe a Vltavy, se v Hořínském parku rozpoutá již pátý ročník Bitvy na Mělníku.


V průběhu akce vám budou k dispozici ukázky dobových řemesel, ukázky zbraní a zbrojí, jarmareční stánky, Taverna u Ruky (dobová krčma), historický kolotoč pro Vaši droboť, střelnice z kuší a luků, ... a další kumštýři a trhovci. SHŠ Rytíři Mělničtí si vyhrazují právo změny programu či časů, proto sledujte naše webové stránky www.rytirimelnicti.cz a nebo náš FB profil www.facebook.com/rytirimelnicti.cz


Vlastní velká Bitva na Mělníku vypukne v 16:00. Utkají se v ní dva hejtmani, každý se svým vojskem, kteří usilují o srdce a moc krásné čarodějky, jenž vládne dobrým, ale i krutým kouzlem. Jak se povede těmto dvěma nápadníkům a sokům v lásce? Jak zachová se k nim mělnická čarodějka? Podlehne jejich svodům, nebo naopak pomocí kouzel a svých věrných sluhů zničí oba hejtmany? Co přinese Rudý démon mělnické čarodějce? A probudí zlý nekromant armádu svých mrtvých bojovníků? Přijďte se podívat 1.8.2015 na akci: „Bitva na Mělníku aneb Pátá bitva vinařů mělnických – 1.8.2015“ a tam se dočkáte odpovědí.

Účinkují

PROGRAM AKCE:

 

13:00 - Slavnostní zahájení

13:05 - Ventos (dobová hudba)

13:30 - Fakírská show - Jakub Balgoroth Kocourek

14:00 - Rytířský turnaj

14:30 - Divadlo Cimbuří

15:00 - Soky Deken - Tomáš Denk - Ukázky sokolnictví

15:30 – Ventos (dobová hudba)

16:00 - BITVA

17:00 - Kapela Bordo - Milan Laub se svojí kapelou

18:00 - Kapela DCRadio - Petr Vlček

cca 21:00 - Fakírská show - Jakub Balgoroth Kocourek

cca 21:30 - Ohňostroj

 

Termíny