Baškohrátky 2015

Hudba, Pro děti
Baškohrátky jsou den plný zábavy, sportu, hudby a legrace pro jednotlivce, rodiny, ale především pro všechny, kteří se rádi baví. Hlavním programem je soutěžní plavba netradičních plavidel na přehradě Baška. Přihlaste se, postavte plavidlo a vyhrajte až 10.000 Kč. Letos se Baškohrátky budou konat již po 9, a opět na přehradě Baška!

Hlavním programem Baškohrátek je tedy soutěžní přehlídka netradičních plavidel, při které budou za spoluúčasti diváků soutěžní týmy s jejich netradičními plavidly bojovat o zajímavé ceny. Jedná se o soutěž nadějných konstruktérů výstředních lodí a jiných neodolatelných netradičních plavidel, jejichž originalita a zpracování bude kritériem v jejich umístění v soutěži.

Program doplní i jiné soutěže pro děti i dospělé, k dispozici budou nafukovací atrakce, nebudou chybět občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití.

Odpoledne vystřídá soutěžní část dne téměř nekonečná after party pod otevřeným nebem, která se za doprovodu živých kapel (Maxim Turbulenc, Nevím, Lucie revival, Legendy se vrací, R.U.M. rock band) k tanci i poslechu překlene přes západ slunce až do pozdních nočních hodin.

Moderátorem akce je Vlasta Korec.
Účinkují

  • Maxim Turbulenc
  • Nevím
  • Lucie revival
  • Legendy se vrací
  • R.U.M. rock band

Moderátorem akce je Vlasta Korec.

Termíny