Autorské čtení regionálních básníků

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Ve čtvrtek 13. srpna v 18.00 se v Domě knihy Knihcentrum uskuteční autorské čtení pěti regionálních básníků. Svou tvorbu vám představí Jan Delong, Zdeněk Hledač, Dana Skálová, Simona Techetová a Martin Winkelbauer.

 

Jan Delong publikoval básně v časopisech Host, Tvar, Psí víno, H_aluze a dalších. Je laureátem několika literárních soutěží. Pracuje v Městské knihovně Třinec, kde mimo jiné organizuje tamní literární večery.

Zdeněk Hledač je padesátiletý rodák z jižní Moravy, milovník kaváren a cukráren, bezdůvodný optimista mírně zádumčivé povahy.

Dana Skálová je vášnivá čtenářka všech žánrů, má ráda poezii, kterou nejen čte, ale také recituje a píše. Jestli se ji tvorba daří, nechá na zhodnocení ostatních.

Simona Techetová narozená ve znamení Lva má kočičí duši se sklonem k čokoládě. Publikuje na literárních serverech pod jménem Hesiona. Několik jejích básní najdete v almanachu milostné ženské poezie s názvem Královny slz a ostružin. Bydlí v Lipníku nad Bečvou, kde se snaží založit literární klubko, a v budoucnu se chystá pracovat v pedagogické profesi.

Martin Winkelbauer je divadelník, básník, bloger, redaktor, finalista literární části soutěže ASUT a organizátor literárních večerů a autorských čtení.

 

Dům knihy KNIHCENTRUM

 

Smetanovo nám. 222/8

 

Moravská Ostrava

 

70200

 

Termíny