Moravské chodníčky Napajedla

Divadlo, Volný čas, Hudba

XV. ročník folklórního setkání tří národopisných oblastí Slovácka, Valašska a Hané

Mužské a ženské sbory se Vám představí v pátek 7. srpna od 20.00 hodin v Klášterní kapli.

Na vystoupení s názvem „O lásce…“ svoji účast přislíbili: Kněžpolský mužský sbor, Ženský pěvecký sbor z Kněžpole, Gajdoši z Kopanic, Mužský sbor Napajedla, Ženský sbor Napajedla, MS Chlapčiska ze Spytihněvi, MS Old star´s Hradišťan a CM Rováš.

Vstupné 50,- Kč

V sobotu 8. srpna se už od 14 hodin můžete přijít podívat do nově zrekonstruovaného prostoru pěší zóny před kinem, kde na vás budou čekat stánky s občerstvením a tradičními výrobky Slovácka i s ukázkou řemeslné tvorby a prvním vystoupením dětí z DNS Pomněnka z Tvrdonic a napajedelského Radovánku.

 

Od 16 hodin v areálu radničního dvora vystoupí Radovan, Radovánek a Pozdní sběr Napajedla, DNS Pomněnka Tvrdonice, FS Kalina Babice, HS Ječmínek Mysločovice, HS Omladina Martinice, CM Rováš.

V 19 hodin přijďte na Besedu u cimbálu s Cimbálovou muzikou Rováš.

Vstupné na odpolední program 70,- Kč a na besedu u cimbálu také 70,- Kč. Se vstupenkou z odpoledního programu je vstup na Besedu u cimbálu zdarma.

Účinkují

Kněžpolský mužský sbor, Ženský pěvecký sbor z Kněžpole, Gajdoši z Kopanic, Mužský sbor Napajedla, Ženský sbor Napajedla, MS Chlapčiska ze Spytihněvi, MS Old star´s Hradišťan a CM Rováš.

DNS Pomněnka z Tvrdonic a napajedelského Radovánku.

Radovan, Radovánek a Pozdní sběr Napajedla, DNS Pomněnka Tvrdonice, FS Kalina Babice, HS Ječmínek Mysločovice, HS Omladina Martinice, CM Rováš.

Termíny