PLUTOFEST 2015

Hudba

Tuto sobotu 18.7.2015 od 13:00 na fotbalovém hřišti v Peruci (okr. Louny) se rozezvučí kytary a další hudební nástroje v rockovém, bigbeatovém a punkovém rytmu. Koná se zde totiž již po jedenácté letní hudební festival PLUTOFEST 2015.

Pořadatelé na letošní ročník pozvali nejen interprety a kapely české top scény, ale i menší kapely z okolí. Určitě je na co se těšit. Hlavním tahákem  je rocker Petr Kolář dále Wishmasters - revival finské skupiny Nightwish, nyní již z vlastní tvorbou, rock-streamová kalela Loco Loco, punk-rocková litoměřická kapela Synové výčepu, tradičně obsazovaná pop-punk banda Covers for Lovers z Prahy, jirkovská rock-rock'n'roll kapela Marry B. Nebude chybět village-punk-rocková Svoloč, lounští hard-rockoví Saliery, třebízská pop-punková Třetí meta ani místní Refreš. Závěr festivalu bude patřit legendární zábavovce Žlutej Pluto Pes.

Občerstvení zajištěno stánkovým prodejem, parkování zdarma poblíž areálu, možnost stanování. Další informace a vstupenky na www.plutofest.cz.

Účinkují

Petr Kolář, Wishmasters, Loco Loco, Synové výčepu, Covers for Lovers, Marry B., Svoloč, Saliery, Třetí meta, Refreš, Žlutej Pluto Pes.

Kontakty

www.plutofest.cz

Termíny