55 bazénů, koupališť a plaveckých stadionů poskytne v Praze zchlazení během horkých dnů

Volný čas, Sport, Pro děti

Tropické teploty posledních dnů lákají veřejnost k vodě. Kam v Praze vyrazit za osvěžením a koupáním s dětmi mapuje informační systém s 3D mapou Prahy 2GIS. Díky této aplikaci se mohou Pražané předem informovat o tom, kam k vodě vyrazit, jaká je otevírací doba nebo si mohou vyhledat trasu přímo do areálu. 2GIS mapuje nejrůznější místa v Praze a každý měsíc údaje aktualizuje. V Praze je téměř šest desítek míst, kde se zchladit, a dle posledních statistik 2GIS z července 2015 v prázdninovém období většina koupališť otevře své brány od 9.00 a zavře mezi 19.00 a 20.00 hodinou.

Propracovaný informační systém aplikace 2GIS umožní uživatelům díky chytrým filtrům snadno a rychle najít vybrané koupaliště či bazén a zjistit o něm veškeré potřebné informace – vstup do areálu, fotografie, otevírací dobu nebo odkaz na webové stránky, kde zjistí vstupné. Plánovač trasy pomůže také s nejrychlejším vyhledáním cesty. Stačí jen do vyhledávače napsat místo, které chcete navštívit, a informační systém ho vyhledá a na 3D mapě vás nasměruje přímo ke vstupu do budovy.

Každého řidiče potěší možnost najít parkovací plochy a zóny – a informace o jejich kapacitách a případné ceně parkovného.

Účinkují

Jak pracovat s mapou

1. Do vyhledávače napište místo, které chcete navštívit, a informační systém vám na 3D mapě místo ukáže včetně vstupu do budovy, otevírací doby, možnosti platby, kontaktu či webových stránek.

2. Zvolte si variantu dopravy – jedete-li MHD nebo autem, využijte plánovač trasy. Uvidíte také nejbližší parkoviště, počet parkovacích míst, informace, zda jde o veřejná místa nebo placené zóny, kolik se platí za hodinu, od kolika do kolika hodin jsou parkovací místa bezplatná i jak dlouho smíte na některých stát.

3. Můžete přidat místo do oblíbených, abyste se k němu v případě potřeby mohli co nejrychleji vrátit.

Kontakty

www.2gis.cz

Termíny