Koncert MYDY RABYCAD s hostem DJ FREDDEM FLOCKEM

Volný čas, Hudba, Turistika

Je nám ctí pozvat vás na další hudební lahůdku, která se letos představí na liberecké přehradě. Naše pozvání přijali nastupující hvězdy electroswingu Mydyrabycad!!

Čtyři studenti, které spojuje nadšení pro mladý hudební žánr electroswing, to jsou Mydy Rabycad, kapela, která nelení a čím dál výrazněji na sebe upozorňuje nejen na české hudební scéně.
Tomuto žánru se společně věnují od léta roku 2012 a můžeme říci, že za sebou mají raketový vzestup.

Support:
Dj Fredd FlockSmile
www.facebook.com/FreddFlock


www.mydyrabycad.cz
www.facebook.com/MydyRabycad

---
18.7.2015
Přehrada Liberec 
vstupné: 200,- Na místě
---
předem děkujeme Partnerům

Mobilplus 
www.mobilplus.cz

Hotel Liberec
www.hotel-liberec.eu/

TIMEBREAK
www.timebreak.cz/

SKUBB.
http://www.studioskubb.cz/
Liberecký Kraj
http://www.kraj-lbc.cz/

Účinkují

 

Těšit se můžete také na další Elektro Swingové běsnění. 
Naše pozvání přijal Dj Fredd Flock.

DJ Fredd Flock Hudebník / kapela nu-jazz, neo-swing, electro-swing, swing-house, swing-hop, broken beat,... Pojmenován po filmové postavě fiktivního gangstera/gentlemana, Fredd Flock se nejprve se svými sety dostal do rakouského rádia, později se stal uznávaným selektorem klubové scény. Nejčastěji vystupoval po boku zakladatele a nejznámějšího guru electro-swingové scény DJ Mackieho Messera. Dále účinkoval s kapelami Mydy Rabycad, N.O.H.A. nebo slavných Melody Makers Ondřeje Havelky. Své tóny rozdmýchává v prestižních pražských tančírnách na Nové Scéně Národního divadla a Lodi bratří Formanů. Každým rokem také hostuje na největším festivalu elektronické hudby v Česku Beats 4 Love. V současnosti působí jako promotér a DJ věhlasných electro-swingových parties na Boskovicku. Zvukovými vlnami pokrývá širokou škálu elektronického jazzu, a tak můžete na jeho vystoupeních slyšet nejen módní electro-swing, ale i divoký rock 'n' roll, hip-hop s prvky jazzu/swingu, rozpustilé latino i něžné šansony. Kromě toho je jedním z tvůrců obsahu portálu Electro Swing CZ a zakladatelem první české facebookové stránky věnované electro-jazzu - Nu Jazz CZ. 

www.facebook.com/freddflock
www.facebook.com/nujazzcz

DJ sety: www.soundcloud.com/freddflock
   
Termíny