"Souboj Titánů" Charitativní rodinný závod

Volný čas, Sport, Pro děti

JK Moneriko a PP Olomouc pro Vás připravili Rodinný závod "Souboj Titánů" o slosovatelné ceny, medaile a Pohár. Tento závod se bude konat při Charitativní akci, která je spojená jako jezdecký a dětský den. Pro děti máme připravené různé atrakce, hry a zasoutěžit si mohou všichni z řad obecenstva i se svým pejskem. 

Dále budete moci shlédnout velkou škálu jezdeckých soutěží, ukázku dogdancing a dogfrisbee, ukázku sebeobrany a první pomoci - ukázku autonehody, dále si děti mohou vyzkoušet sami první pomoc na figuríně. 

Rodinného závodu se může zúčastnit vždy 1rodič+1dítě, kvůli závěrečnému úkolu. Dvojice bude mít za úkol projít určenou vyznačenou trasu, kde je na cestě potká pár úkolů, které nebudou nijak náročné a dají se obejít v případě malých dětí, trasa nebude nijak náročná a nebude nijak časově omezená. Na závěr tohoto závodu bude posledním úkolem, který bude zvláště pro děti velkým lákadlem, jízda zručnosti na koni a na pony pro celou dvojici. (samosebou není povinné). Každé dítě obdrží v cíli malý dárek a symbolickou medaili.

Při startu každá dvojice obdrží slosovatelný lístek a v 15h budeme losovat a vyhlašovat 3 vítěze :) 

Startovné do rodinného závodu o věcné ceny, medaile a pohár je pro dvojici 150kč (Dospělý 100kč,dítě 50kč). Startovné se platí na místě a závod bude probíhat od 9h do 15h individuálně, takže je na Vás kdy odstartujete :) V 15h vylosujeme a vyhlásíme vítěze. 

Zaplacením startovného si nejen užijete skvělý závod, ale zároveň podpoříte handicapované. Výtěžek z celé akce poputuje organizaci "Podané ruce", která napomáhá canisterapií handicapovaným dětem a starším lidem žít kvalitnějším životem.

Předem děkujeme za Vaši účast a těšíme se na Vás. 
Za celý tým Moneriko a PP Olomouc. 

Odkaz na samotnou charitativní akci: https://www.facebook.com/groups/CharitativnHZ/?fref=ts

Termíny