Xindl X + Mistake + Light & Love

Hudba

Xindl X patří k tomu nejlepšímu co přináší česká hudební scéna. Jeho písně lze zařadit jako směs folku, blues a jazzu s pro Xindla typickým hiphopovým přednesem.Za poslední dekádu posbíral celou řadu nominací i ocenění v hudebních soutěžích. Často se svými písněmi vyjadřuje k aktuálnímu dění a jeho klipy lámou žebříčky sledovanosti.Do Buchlovic přijede i s kapelou.

Kapela Mistake hraje hard – pop. Na svém kontě má skupina koncerty na největších českých festivalech jako Rock for People, Colours Of Ostrava, Masters of Rock, Sázavafest, Přeštěnice a dalších, zahrála si před kapelami jako např. Mandrage, Charlie Straight, Mig 21, Kryštof, IneKafe, No Name a také vyhrála v několika soutěžích (např. Rockmax 12, Pro-rock, Broumovská kytara, Zahraj si s hvězdami). Singly kapely Mistake se dostaly do rádií po celé ČR (Český rozhlas, Čas, Rockmax, Rockzone, Zlín, Čas, Kroměříž, Relax a další), Klipy k singlům Půlnoční svět, Nahá a Démoni z nové desky jsou pravidelně vysílány na TV Óčko, Fajnrock TV a Stream TV.

Light & Love je kapela ze severní Moravy, kterou tvoří dva bratři. Na jaře 2015 vyjela na společné turné s Xindlem X a kapelou UDG. Byli osloveni Richardem Krajčem ke spolupráci na pilotním singlu k novému CD kapely Kryštof. Na konci března 2015 vyrukovali s nový klipem k písni Blueberry Sky – https://www.youtube.com/watch?v=6h4LCgphR8k#t=17, který za dva týdny posbíral téměř 25 000 shlédnutí.
Tahle rodinná kapela má pěkně našlápnuto a není divu, že jí lidi z hudební branže předpovídají stejně raketový vzestup a úspěchy jako měli kdysi dávno Charlie Straight.

Účinkují

Xindl X

Mistake

Light & Love

Kontakty

www.vichr.cz

Termíny