Letní scéna potěší milovníky divadla

Divadlo

LETNÍ SCÉNA GALERIE HARFA VÁM AŽ DO 3. ZÁŘÍ NABÍDNE ŠIROKOU PALETU KULTURNÍCH ZÁŽITKŮ. NA SVÉ SI PŘIJDOU TAKÉ DIVADELNÍ FANOUŠCI, KTEŘÍ SE MOHOU TĚŠIT NA PŘEDSTAVENÍ DIVADLA ARTUR A DALŠÍ VZÁCNÉ HOSTY.

Divadlo Artur si pro své diváky připravilo pro pobavení hry z komediálního repertoáru. Můžete vidět například hry Tři v háji, Můžu k Tobě?, Hledám milence, značka spěchá! nebo čím dál oblíbenější Svaté neřesti. V červenci byla rovněž premiérově uvedena nová komedie až z daleké Chille s názvem Kdo se bojí postele?, ve které hrají Kristýna Podzimková a Braňo Polák.

Během léta dojde také na osvědčené programy a projekty z předešlých ročníků. Těšit se můžete na projekt Decibely lásky, tedy na hity Michala Davida, ale i na světový hit one man show Táta či na one woman show Strašná nádhera s Halinou Pawlowskou. Letos Letní scéna na Harfě také přivítá Davida Suchařípu, Ivu Hüttnerovou, ale i úplné novinky - například kouzelnickou show nejúspěšnějšího a nejlepšího českého kouzelníka Pavla Kožíška. O smích a zábavu se postarají také herci ze spolku Komici s.r.o. s Milošem Knorem, Karlem Hynkem a Ester Kočičkovou.

Galerie Harfa vám zdarma poskytne deky a pláštěnky. V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do divadla Gong. Podrobný rozpis představení a další informace naleznete na www.LetniScenaNaHarfe.cz.

Termíny