Tenisová akademie Přerov 2015

Sport

Letní tenisová akademie v Přerově
Hotel FIT ve spolupráci s Tenisovým klubem TK Precheza Přerov pořádají letní tenisové campy.
Celou tréninkovou náplň vypracovali p. Doseděl a p. Huťka se svým trenérským týmem pro všechny výkonnostní a věkové kategorie.

Tenisový balíček obsahuje:
• Hotel FIT ***(3 noci se snídaní)
• 4 hrací dny (8 tréninkových hodin á 45 min., 3-4 osoby ve skupině, včetně videoanalýza)**
• Volné hraní na rezervovaných dvorcích
• Testování raket
• Tiebreakový turnaj
• 1x masáž á 30 min.
• 1x welcome drink

Campy probíhají v měsíci červenci a srpnu, vždy čtvrtek – neděle a neděle – středa. Minimální počet účastníků je 6 osob pro termín.
Tenisové campy, konané v krásném idylickém prostředí přerovského tenisového areálu, si zde oblíbila i řada osobností, které se k nám rády vrací každé léto. Mimo jiné i H. Vondráčková, P. Rychlý, P. Nový, A. J. Nahlovský, V. Patejdl, K. Šíp, P.Janda…
Tenisový klub TK Precheza Přerov má dlouholetou tradici a v současné době je vicemistr České tenisové extraligy. Tento klub také vychoval řadu světových tenistů, jako jsou C. Doseděl ( nejlepší žebříček ATP 26), R. Štěpánek ( nejlepší žebříček ATP 10) ), J. Novotná ( vítězka Wimbledonu),
K. Nováček (nejlepší žebříček ATP 8), J. Navrátil ( nejlepší žebříček ATP 60), L. Pimek ( nejlepší žebříček ATP 21), Jana Pospíšilová ( nejlepší žebříček WTA 49), P. Langrová ( nejlepší žebříček WTA 55), K. Kroupová (nejlepší žebříček WTA 55), A. Gerši ( nejlepší žebříček WTA 50)

Hotel FIT *** leží 400m. od tenisového areálu. Pro návštěvníky je připraveno 72 dvoulůžkových pokojů, 3 třílůžkové apartmány a prezidentské apartmá. Pokoje s balkonem jsou vybaveny barevnou televizí, telefonem, minibarem a sociálním zařízením. Příjemné posezení pro 90 hostů a bohatý výběr minutkových i hotových jídel nabízí restaurace Harmonie. V pěkném klimatizovaném interiéru této restaurace pořádáme gastronomické dny světových i tuzemských kuchyní. V letních měsících můžete využít posezení na terase. V hotelu je pro náročné k dispozici Indoor golf se simulátorem Fullswing verze 3.0 a projekční laserová střelnice. Hotelové sportovní středisko dále nabízí příjemnou relaxaci v sauně s možností masáží.

**Při nepříznivém počasí (trvalý déšť) bude program dle možností přesunut do haly a počet hodin redukován. Pro skupiny, které budou mít 1-2 osoby bude počet hodin redukován.

Kontakty

www.hotelfit.cz

Termíny