Nu jazz pod Petrovem s DJ FREDDEM FLOCKEM

Volný čas, Hudba

Vážení hosté,

nadešel čas prázdnin, léta a samozřejmě skvělé hudby. Dovolte nám tedy, abychom Vás pozvali na první večer v malebných prostorách jedné z nejkouzelnějších kaváren v Brně.

Vybranou selekci toho nejlepšího z nu-jazzových vod bude servírovat DJ Fredd Flock se svou selekcí swingu, šansonu, tanga i latina.SmileSmileSmile

Ať už přijdete posedět, zatancovat nebo jen poklábosit u dobrého vína a kávy, jsme tu pro Vás.

SmileVstupné: ZDARMASmile

SmileNabídka modelů od firmy POSHme.czSmile

SmilePřivítají Vás krásné hostesky

máte se na co těšit.SmileSmileSmile

http://www.facebook.com/poshmecz

Účinkují

DJ FREDD FLOCK

http://www.facebook.com/FreddFlock

Pojmenován po filmové postavě fiktivního gangstera/gentlemana, Fredd Flock se nejprve se svými sety dostal do rakouského rádia, později se stal uznávaným selektorem klubové scény. Nejčastěji vystupoval po boku zakladatele a nejznámějšího guru electro-swingové scény DJ Mackieho Messera. Dále účinkoval s kapelami Mydy Rabycad, N.O.H.A. nebo slavných Melody Makers Ondřeje Havelky. Své tóny rozdmýchává v prestižních pražských tančírnách na Nové Scéně Národního divadla a Lodi bratří Formanů. Každým rokem také hostuje na největším festivalu elektronické hudby v Česku Beats 4 Love. V současnosti působí jako promotér a DJ věhlasných electro-swingových parties na Boskovicku. Zvukovými vlnami pokrývá širokou škálu elektronického jazzu, a tak můžete na jeho vystoupeních slyšet nejen módní electro-swing, ale i divoký rock 'n' roll, hip-hop s prvky jazzu/swingu, rozpustilé latino i něžné šansony. Kromě toho je jedním z tvůrců obsahu portálu Electro Swing CZ a zakladatelem první české facebookové stránky věnované electro-jazzu - Nu Jazz CZ.

Termíny