Workshop NAUČ SE NASLOUCHAT SVÉMU TĚLU A ROZVÍJET SVOU INTUICI

Kurzy, vzdělání, konference

Nadvědomí, lidský duch, hlas těla či intuice nám může významně pomáhat v nejrůznějších životních situacích a pomáhá nám se správně rozhodovat. Workshop a debata o intuici, lidském duchu, nadvědomí. Naučte se lépe naslouchat svému duchu. Osvoboďte svou potlačenou intuici a dovolte jí, aby k vám hlasitěji promlouvala. Patří sem i debata o uspokojování potřeb našeho těla, způsobu uvažování, myšlenkové procesy, upřímnosti v komunikaci a to jak v psaném, tak mluveném slovu. Používejte slova tak, aby neškodila ani Vám, ani vašemu okolí.
Workshop vám pomůže si uvědomit, jak byste se měli k sobě chovat a jak přistupovat k potřebám našeho těla. Znovu si osvojíte správný vztah k sobě samým, našim tělům, díky kterému získáme radost z bytí, elán do života, chuť život naplno prožít, spontánnost, hravost, kreativnost… Dostanete návod jak rozvíjet vlastní intuici, jak se chovat k našim vlastním fyzickým tělům a k jejich potřebám. 

Termín: sobota 22.8.2015; 18:30 až 20:30 (v případě zájmu můžeme debatovat do 23:00) 

Cena:  300 Kč  v předprodeji na www.sblizujeme.cz/akce/  nebo  www.kvizuj.cz           400 Kč na místě v hotovosti 

Kapacita školících prostor: 18 osob
Lektor: Jaroslav Vrtek 

Místo: Sousedíkova 973/9; 190 00 Praha 9-Vysočany (Zvonek č.17; 3.patro) Tramvajová zastávka „U Elektry“, Linka 8 a 25, poblíž Metra „B“ Vysočanská nebo Českomoravská

Termíny