Workshop NEČEKEJ NA TO, CO NA TEBE ZBUDE, VEM SI TO NEJLEPŠÍ

Kurzy, vzdělání, konference

Tento workshop navazuje na sebe-hodnotu a je o hojnosti a dostatku ve všech úrovních. Dovolte si prožít to nejlepší, dovolte sami sobě ty nejlepší vztahy, věci či zkušenosti. Nemusíme se spokojovat s tím, co na nás zbude, není třeba žít v nouzi a nedostatku! Vesmír je rozpínavý a každý z nás může získat to, co s námi rezonuje a co je na shodné frekvenci. Můžeme se vědomě rozhodnout získat to, o čem jsme přesvědčení, že je pro nás to pravé. Diskuse o vesmírných zákonech, hojnosti, zákonu přitažlivosti a o cílech a snech.
Nejprve je třeba si uvědomit, jak fungují životní vesmírné zákony. Zbavit se zažitých paradigmat a chybných přesvědčení a vzorců chování. Vše je o nastavení našich myslí, vnitřních programech, myšlenkách a emocích. Životními postoji, hodnotami, myšlenkami, aktivitami, které naplňují naše dny můžeme ovlivnit to, co do našich životů přijde. Přítomnost není nic jiného než výsledek všech našich předchozích rozhodnutí. 

Termín: sobota 15.8.2015; 18:30 až 21:30 (v případě zájmu můžeme debatovat do 23:00) 

Cena:       400 Kč v předprodeji na www.sblizujeme.cz/akce/  nebo  www.kvizuj.cz  500 Kč na místě v hotovosti 

Kapacita školících prostor: 18 osob
Lektor: Jaroslav Vrtek 

Místo: Sousedíkova 973/9; 190 00 Praha 9-Vysočany (Zvonek č.17; 3.patro); Tramvajová zastávka „U Elektry“, Linka 8 a 25, poblíž Metra „B“ Vysočanská nebo Českomoravská

Termíny