Workshop SEBE-LÁSKA aneb NAUČTE SE UŽÍVAT SI TRÁVIT ČAS SAMI SE SEBOU

Kurzy, vzdělání, konference

Na workshopu se bavíme o sebe-hodnotě a sebe-jistotě. Dnešek je výsledkem všech předchozích rozhodnutí, které jsme učinili. Je důležité porozumět, že my sami jsme odpovědní za to, co právě nyní prožíváme, co budeme prožívat v budoucnu a za to jaké máme pocity a emoce.
Uvědomíme si, jak bychom se měli chovat k nám samotným, jak přistupovat k potřebám našeho těla. Znovu si osvojíte zdravý vztah k sobě samým, díky kterému se dostaví spokojenost, vděčnost, radost z bytí a žití, chuť život naplno prožívat, spontánnost, hravost, nadhled, sebe-jistota a ve výsledku i naplnění štěstím a láskou pro sebe i své okolí. Vše začíná uvědoměním, následuje rozhodnutí, konáním, díky činnosti a skutkům se vytváří návyk a z návyku se vytvoří vlastnost neboli charakter. Dostanete návod jak rozvíjet svou vlastní intuici, jak dosáhnout toho, aby naše tělo k nám hlasitěji promlouvalo a my již nebyli nepozorní k hlasu našeho těla či nadvědomí, které nám pomáhá se rozhodovat v životních situacích. 

Termín: sobota 8.8.2015; 18:30 až 21:30 (v případě zájmu můžeme debatovat do 23:00) 

Cena:       400 Kč v předprodeji na  www.sblizujeme.cz/akce/   nebo  www.kvizuj.cz  500 Kč na místě v hotovosti


Kapacita školících prostor: 18 osob
Lektor: Jaroslav Vrtek 

Místo: Sousedíkova 973/9; 190 00 Praha 9-Vysočany (Zvonek č.17; 3.patro); Tramvajová zastávka „U Elektry“, Linka 8 a 25, poblíž Metra „B“ Vysočanská nebo Českomoravská

Termíny