AQUALAND FEST 2015

Volný čas, Sport, Pro děti

Co takhle zažít netradiční festival v plavkách?

 

Pokud CHCETE BÝT U TOHO, tak pojďte s námi 27. června 2015 otevřít letní sezónu AQUALANDU MORAVIA. Čeká na Vás bohatý doprovodný program, plný zábavy a hudby. Všechny venkovní atrakce budou v plném proudu a vy si budete moci vychutnat "NEKONEČNOU JÍZDU"

 

Na začátek letní sezóny Vám nabízíme jedinečnou akci pro všechny malé i velké návštěvníky Aqualandu Moravia ve formě letního hudebního festivalu. festival se uskuteční v rámci otevření letního areálu a vedle adrenalinu a relaxace, si budete moci dopřát i neopakovatelný zážitek s "prvního hudebního festivalu v plavkách".

 

Program AQUALAND VINIUM FEST 2015:
 •  9.00 otevření areálu Aqualandu Moravia
 • 10.30 zahájení festivalu
 • 11.00 Jumping Drums - slavnostní zahájení letní sezóny
 • 12.00 O5 & Radeček
 • 13.30 Pískomil se vrací
 • 15.00 Lake Malawi
 • 16.30 Ben Cristovao
 • 18.00 Voxel
 • 19.00 ukončení festivalu

 

Doprovodný program AQUALAND VINIUM FEST 2015:
 • Coracao de Capoeira - brazilské bojové umění (tanec), zahrnující akrobacii, hudbu a bezkontaktní boj
 • animační program pro děti
 • soutěže

 

JUMPING DRUMS

Ivo Baloušek a jeho Jumping Drums přináší k vašim uším a očím strhující bubenickou delikatesu. Bubny a perkuse jemně okořeněné zpěvem, jsou výživnou směsí pro každého milovníka zvuků a rytmů bubnů z celého světa. Vychutnejte si atmosféru jejich jedinečných koncertů od prvních úderů na činely, přes zvuky japonských TAIKO bubnů, šamanského bubnu, djembe, klasických bubnů až k poslednímu úderu koncertního gongu PAISTE.

 

"Dobrou chuť vám přejí Ivo &J umping Drums"

O5&RADEČEK

Skupina O5&Radeček z jesenického podhůří funguje od roku 1994 a je synonymem vkusného českého popu s inteligentními aranžemi. V roce 2010 vydala úspěšné album Máš mě na svědomí, ke kterému absolvovala společně s kapelou Udg rozsáhlé republikové turné, které bylo na několika místech vyprodáno. Během uplynulého roku O5&Radeček odehráli ke stovce koncertů, jimž dává neotřelou osobitost charismatický zpěvák Tomino. Objevili se také na většině prestižních festivalových podiích (Benátská noc, Colours of Ostrava, Jam Rock, Votvírák, Noc plná hvězd...)

 

PÍSKOMIL SE VRACÍ

Členové kapely Pískomil se vrací, vám budou povědomi. Možná i styl písniček Vám přijde známý, není to náhoda! většina postaviček z Pískomila, ale i jeho hosté se podíleli na repertoáru kapely Kašpárek v rohlíku. Dobrých pískniček není nikdy dost!

 

PÍSKOMIL zvaný PÍSKOUŠ tu a tam zaslechne i PÍSKÁČEK

Není žádná krotká myš. Je to borec, má rád pořádnou muziku, nebojí se koček - jsou to jeho kámošky. Až vyroste, chce být rapperem, nebo alespoň prodavačem na benzínce.

 

LAKE MALAWI

Někdejší frontman populární třinecké sestavy Charlie Straight Albert Černý začíná znovu na startovní čáře. Po říjnovém rozpadu kapely se k hudbě opět vrátil, a to s novou skupinou Lake Malawi.

 

BEN CRISTOVAO

Ben Cristovao ukazuje, že po pěti letech usilovné práce lze vybudovat hudební projekt s pevným jménem a zázemím. Dávno se nejedná o zpěváka z televizní reality show, ale o úspěšného mladého zpěváka, který kolem sebe soustředí tým lidí posouvající možnosti hudební zábavy o několik kroků dále oproti běžné tuzemské produkci.

 

VOXEL

Jeho pseudonym sice tvoří sloučenina latinského výrazu pro hlas a název hlásky počátečního písmena zpěvákova příjmení, ale hlasový projev není to jediné, čím (se) dvaadvacetiletý Voxel baví. Je to hráč! Výčet hudebních nástrojů, které ovládá, by s přehledem vydal na malý orchestr a zahrává si i se svým hlasem, který pomocí nejrůznějších modulačních efektů mění k nepoznání. A taky dost paří. Na počítači, playstationu i xboxu. Což je další důvod, proč si říká právě Voxel.

Termíny