DĚTSKÁ MATTEL PÁRTY VE ZLATÉM JABLKU

Pro děti

Ve čtvrtek 25. červen startuje ve Zlatém jablku velký čtyřdenní maraton plný her a zábavy, během kterého si přijdou na své všechny děti bez rozdílu věku. Ve speciálních herních zónách naleznou panenky Barbie a Monster High, autíčka Hot Wheels a další oblíbené hračky od Mattela. O víkendu potom v rámci moderovaného programu mohou děti soutěžit, tancovat, fotit se s oživlými postavičkami.

 

Prázdniny ve Zlatém jablku patří již tradičně nejmenším návštěvníkům. Letos si je však mohou začít užívat již v předvečer vysvědčení. Už ve čtvrtek se totiž obchodní centrum zaplní populárními dlouhonohými panenkami, rychlými autíčky a závodními dráhami, mašinkami a dalšími hračkami, se kterými si děti mohou hrát a užít si spoustu zábavy.

 

V prostorách centra bude umístěno nejen několik herních zón pro nejmenší děti i školáky, ale také například originální fotokoutek s expozicí známého motocyklu Harley ve stylu Barbie. Během víkendu si navíc mohou děti a jejich rodiče pořídit fotografie na památku přímo s živou „Barbínou“, panenkou Monster High, Kenem nebo třeba závodníkem Hot Wheels. Pro děti jsou připraveny v sobotu a v neděli také soutěže a kvízy o atraktivní ceny, tancování s Barbie dancers a řada dalších aktivit.

 

Akce u příležitosti ukončení školního roku probíhá v hlavní galerii obchodního centra denně od 10 do 18 hodin od 25. do 28. června.

Termíny