Zomato Cargo Gallery PubQuiz

Kurzy, vzdělání, konference

Pražské finále na lodi Cargo Gallery!

Sezona PubQuiz.cz je již téměř ve všech pražských klubech a restauracích u konce a my bychom Vám rádi poděkovali za účast na našich kvízech, které se snažíme stále zdokonalovat. Začali jsme před rokem na Baráčnické rychtě, kam ze začátku chodilo několik málo nadšenců. Momentálně tam bývá na měsíc dopředu vyprodáno, pravidelně působíme v dalších čtyřech podnicích v Praze a další pro Vás připravujeme od dalšího semestru.

Abychom Vás odměnili za Vaši přízeň, připravili jsme si pro Vás během letní přestávky opravdovou lahůdku. Společně s portálem Zomato zveme nejlepší pražské týmy na letní finále Pubquiz.cz na unikátní lodi Cargo Gallery.

Na lodi máme místo pro 12 nejlepších pražských týmů, které jsme se rozhodli pozvat podle následujícího klíče:

Baráčnická rychta - 5 týmů
Excelsior Pub - 2 týmy
U Zábranských - 2 týmy
Mie Frais - 2 týmy
Klub Blanice - 1 tým

Loď Cargo Gallery bude kotvit na nábřeží Edvarda Beneše u Čechova mostu. Soutěžit budeme nejenom o tradiční 50% slevu na útratu pro nejlepší tým, ale o další hodnotné ceny od portálu Zomato. Catering bude zajišťovat Food Truck od Chef Parade. Moderuje Ondra Prachař.

Kapacita je limitovaná!
Pouze pro pozvané týmy. Povinná rezervace (název týmu) na zdi události do 30.6., po tomto datu budeme zvát další zájemce.

 

Akce se koná na lodi Cargo Gallery, kotvící na řece Vltavě, u nábřeží Edvarda Beneše v Praze.

Termíny