Profesionální příměstský tábor pro náctileté

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Modeling camp Pardubice

Modeling camp Pardubice

Unikátní příležitost pro mladé dívky a chlapce vyzkoušet si svět profesionálního modelingu a ověřit si, že krása či atraktivita je nejen záležitostí samotného vzhledu.

Modelingový camp
Modelingový camp realizuje agentura T-models, pořadatel nejžádanějších modelingových kurzů v Praze

Agentura T-models se specializuje na přípravu náctiletých dívek a chlapců v širším záběru aktivit. Letní modelingový camp formuje chování, prezentaci a sebedůvěru mladých lidí nejen pro působení na přehlídkovém mole, foto či fashion modeling, ale je též mimořádným startem pro hereckou či moderátorskou dráhu. Zkušenosti, které si účastníci odnesou, uplatní i v každodenním životě. Práce s klientem je individuální, zaměřená na osobitost každé klientky/klienta.

Modeling Camp je projekt organizovaný modelingovou agenturou T-MODELS, která má několikaleté zkušenosti s mládeží, zejména skrz modelingové kurzy. Ty organizuje pro kluky a holky od 12 do 20 let již od roku 2011. Kromě kurzů agentura organizuje nebo se podílí na organizaci módních přehlídek, focení nebo castingů do nejrůznějších projektů. Modeling Camp se poprvé uskutečnil v roce 2014.

Lektorský tým je sestavený z profesionálů z modelingové a herecké branže.

Modelingový kurz proběhne v Pardubicích v prostorách centra Děcka z Česka v Pardubicích a trvá 7 intenzivních dní, přičemž obsah campu je zacílen na 4 důležité oblasti:

  • modelingová praxe
  • pohyb a tanec
  • herectví
  • životní styl

Více informací na www.modelingcamp.cz nebo www.tmodels.cz

Přihlášení na: http://www.deckazceska.cz/p/155/modeling-camp

Kontakty

www.tmodels.cz

Termíny