Energiáda

Volný čas, Sport, Pro děti

ENERGIÁDA 2015

ENERGIÁDA je sportovní akce pro celou rodinu, která se pořádá ve spolupráci s penzionem Nový rybník a neziskovou organizací Veselá rodina. V neděli 28.6.2015 od 10:00hod. do 16:00hod. si přijďte zasportovat, zasoutěžit a pobavit se.

Na návštěvníky akce zde bude čekat bohatý sportovní i zábavný program. Během dne bude v okolí penzionu připraveno několik sportovních úkolů, které mohou plnit návštěvníci jako jednotlivci, jako skupiny, ale hlavně jako rodiny.  Těšit se můžete na turnaje maminek, tatínků i dětí v beach volejbale, zápasy v tenise, turnaj v ping pongu, běžecký závod či opičí dráhu.

Soutěže pro děti i dospělé o krásné a hodnotné ceny budou probíhat během celého dne. Připravené jsou jako ceny USB, láhve na pití, časopisy pro děti, kosmetické balíčky a mnoho dalšího.

Po celý den budou pro návštěvníky nachystané ty nejlepší lahůdky z kuchyně penzionu Nový rybník, čeká nás venkovní grilování, limonády, speciality i sladké.

Mimo jiné jsou připravené výtvarné dílny nebo stánky se suvenýry. Děti se mohou těšit i na oblíbené malování na obličej a speciální mobilní planetárium.

 

kontakt:

e-mail:                                               info@veselarodina.org

internetové stránky:               www.veselarodina.org

facebook:                                https://www.facebook.com/pages/Vesel%C3%A1-rodina-z%C3%BA/351590401693805?fref=ts

Termíny