Úrovně Vědomí - Prožitkový seminář

Kurzy, vzdělání, konference

Prožitkový seminář

Úrovně vědomí

Transformace bytí.

Prožijete a pochopíte zažívání života lidské bytosti, její štěstí, či trápení. Dostane se vám tak vhledu jak měnit svůj svět k lepšímu.

To hlavní je však prožitek vyšších úrovní vědomí, jež má transformační účinek. To, co nelze popsat slovy, Vy na kurzu prožijete. Zjistíte, jak vypadá svět očima výše vyspělé bytosti jako je člověk osvícený, či stav milosti a jednoty.

Po zakusení těchto vyšších stavů vědomí člověk vlastním prožitkem ví, že tam, kam směřuje, je dobře a stále lépe.

O semináři

Lektor

Daniel Čépe

Obsah

  • Prožitky nízkých i vysokých úrovní vědomí

  • Oprostíte se od některých svých strachů či smutků

  • Nahlédnete do tajů vývoje lidské bytosti na této planetě

Cena

1 200,- Kč

Termín

11. července 2015, 9 -18 hod

Místo

Rychnov nad Kněžnou

Přihlášení

http://www.celostni-zdravi.cz/action.php?id=16

 

Proč tento seminář?

Každý člověk žije na určité úrovni vědomí. Vědomí jednotlivce odráží kvalitu prožívání života. Jedinec na nízké úrovni vědomí prožívá život smutný, apatický, či život ve strachu, kdežto jedinec na vysoké úrovni vědomí prožívá dokonalost nádheru, štěstí, radost a krásu v každém okamžiku všeho, co je jeho životem.

Na semináři prostoupíme nízkými úrovněmi vědomí, kde se lidé zbaví svých fobií, strachů, smutků, či hněvu a postoupíme do vyšších úrovní, kde účastníci zažijí stavy bezpodmínečné lásky, radosti, úplnosti, jednoty a nepopsatelný stav bytí.

Prožitek vyššího vědomí znamená nabytí nové zkušenosti, že život ve štěstí a harmonii existuje. Je a stává se velkou motivací pro růst, konání a prožívání života a usnadňuje cestu, kterou člověk od pradávna prochází.

 

Účinkují

Lektor Daniel Čépe

Termíny