Škola-rocku open air festival

Volný čas, Hudba, Pro děti

Již třetí ročník festivalu, který šíří myšlenku, že navzdory žánrům je hudba jen jedna, ta která nás baví a spojuje. Na festivalu s mottem „dva světy, jedna stage“ vystupují ruku v ruce jak kapely, které mají v nástrojích již přes stovky odehraných koncertů, tak kapely, které jsou na začátku své cesty. Tato čerstvá krev se ti představí v rámci studentské soutěže a ceny pro vítěznou kapelu jsou víc než cool. Tu nejlepší studentskou partu může i tvůj hlas vyslat na spoustu skvělých fesťáků v roce 2016. Mimo tyto nové tváře se letos můžete těšit na opravdu nabitou line-up. Po dvou letech se festival přesouvá na nové místo, jelikož za dva roky života vyrostl a starý „kabát“ mu byl už poněkud malý. A tak si to v sobotu 22. červnanamiř přímo do městské části Praha-Uhříněvsi, do zahradní restaurace U Splavu, kousek od náměstí.

Na které kapely se můžeš letos těšit?

Imodium
Česká klubová stálice, několikrát oceněna v anketě žebřík, má za sebou přes 10 let působení a na kontě horu odehraných koncertů. Na youtube najdeš několik videoklipů a v regálech hudebních obchodů pak jejich 6 desek. Poslední deska vyšla pod názvem Valerie a setkala se s nadšenými ohlasy! Tohle vystoupení bude stát za to!

Zelenina
Kapela, kterou si pro své turné vybrala kapela Divokej bill a rozhodně ne náhodou. Chytlavé melodie a electro-kytarové rify tě nenechají stát jen tak klidně opodál, ale vtáhnou tě přímo do středu vystoupení téhle party. Kluci zatím vydali jedno cérečko a řadu videoklipů, ale už teď můžeme s napětím očekávat kam je posune jejich další cd, na jehož práci už kluci začali.

K2
Tři slečny, které dokazují, že muzika rozhodně není jen pro chlapy! Osobitým způsobem strkají spoustu sebevědomých chlapeckých kapel do kapsy. Melodický rock tě roztančí a dokáže ti, že tyhle slečny mají světu co říct! V jejich diskografii najdeš dvě CD a třetí je již na cestě, ostatně ukázky z něho už teď najdeš na youtube, včetně videoklipu!

Souhrn:

Sobota 22. 6 2015
11:00 – 22:00
Praha – Uhříněves, Restaurace U Splavu
U Nadýmače 200
vstup zdarma

 

Více informací najdeš na www.skola-rocku.cz

Přidej se do fb události a pozvi kamarády: www.facebook.com/events/258963130954226/

Účinkují

line-up 
12:00 ► Wild Roses 
13:10 ► Xenon 
14:00 ► RedArt 
15:10 ► Dáma 
16:00 ► K2 (kadve) 
17:10 ► Crazy Cool 
18:20 ► ZELENINA 
19:40 ► Silent Scream 
21:00 ► Imodium (band page)

 

Termíny