Zážitkový tábor pro studenty a dospělé

Volný čas, Sport, Turistika
11. ročník letního zážitkového tábora pro vysokoškoláky a mladé dospělé - tentokrát na téma Cesta kolem světa.Tábor neziskově organizují studenti a absolventi pražských vysokých škol pod občanským sdružením Technická přetávka o.s. Jako volná inspirace pro letní tábory Technické přestávky slouží dětské tábory, na které jsme rádi jezdili, ale program je upraven tak, aby více odpovídal poněkud náročnějším požadavkům a očekáváním vysokoškolských studentů.

Letošní téma je Cesta kolem světa na konci 19. století (volně inspirováno knihou od J. Verne). Opět nebudou chybět sportovní i nesportovní, denní i noční hry, při kterých si nejen zasoutěžíte, ale občas i sáhnete na dno svých sil, nebo se o sobě dozvíte něco nového. Při Cestě kolem světa samozřejmě nemůže chybět poznávání cizích kultur, jejich zvyků a kuchyně.

Tento tábor, stejně jako 10 předchozích ročníků, je bez nároku na odměnu organizován dřívějšími účastníky, kterým se nápad i přátelská atmosféra předchozích táborů natolik zalíbily, že se rozhodli tento zážitek poskytnout i dalším.
Termíny