HRAJ FLORBAL – FLORBALOVÉ DNY V EDENU

Sport

Florbalisté Bohemians budou rozdávat radost i dárky v Nákupním centru Eden. V sobotu i v neděli bude pro návštěvníky připraven bohatý sportovní i zábavní program. Přijďte si vyzkoušet sport, který se v České republice těší stále větší a větší oblibě.

Florbalové dny v Nákupním centru Eden nabídnou bohaté sportovní vyžití a spoustu zábavy. V pátek 19.6. od 13:00 do 20:00 a v sobotu 20.6. od 10:00 do 16:00 nás najdete před hlavním vchodem.

Pro návštěvníky akce HRAJ FLORBAL je připraveno zmenšené hřiště, kde si proti sobě mohou všichni zájemci zahrát a vyzkoušet si sport s děrovaným míčkem. Současně zde bude připraven i skákací hrad, trampolíny a také například i stánek společnosti Lion Sport, kde vám rádi poradíme s výběrem vhodné obuvi.

Kromě sportovního zážitku se můžete těšit na propagační předměty a drobné dárky, které jsme pro vás nachystali ve spolupráci s partnery FbŠ Bohemians.

KDY: pátek 19.6. od 13:00 do 20:00, sobota 20.6. od 10:00 do 16:00

KDE: Nákupní centrum Eden

Florbalisté Bohemians zvou do Nákupního centra Eden všechny začátečníky i pokročilé, chlapce i dívky a všechny, kteří se chtějí bavit sportem. Zájemcům o florbal rádi na místě poskytneme veškeré informace o tom, jak a proč začít se sportem právě ve FbŠ Bohemians. Více se o náborech dozvíte na www.fbsbohemians.cz.

Díky členství v našem klubu získáte například slevu na sportovní vybavení značky Adidas u společnosti Lion Sport ve výši až 40% a také permanentku na domácí utkání extraligy mužů a extraligy žen v sezóně 2015/2016. A je toho ještě mnohem víc!

Těšíme se na všechny návštěvníky akce HRAJ FLORBAL!

Termíny