Maminy Cup s Plus pro Vás

Sport

Program Plus pro Vás od Nestlé přináší na svém internetovém portálu zajímavé informace, nápady a tipy doplněné radami a komentáři předních specialistů a odborníků z oblasti výživy, pohybu, ale také odpočinku. Přímo na akci Maminy Cup 2015, která proběhne 20. 6. 2015 v areálu ZŠ Jeseniova v Praze, budou moci návštěvníci program lépe poznat a dozvědět se o vyváženém životním stylu více.

"S Plus pro Vás spolupracujeme opakovaně a rádi. Máme totiž společné cíle – motivovat maminky k pohybu a aktivnímu způsobu života. Letos se akce uskuteční poprvé v Praze. Těší nás rostoucí zájem maminek o pohyb a zdravý životní styl. dodává zástupkyně realizačního týmu akce Maminy Cup 2015, Mgr. Jana Kastnerová.

Festivalu pohybu a zdravého životního stylu Maminy Cup 2015 se může zúčastnit každá žena i s celou rodinou nebo s kamarádkami. Dopolední i odpolední program je sestaven z atraktivního mixu různých pohybových aktivit, soutěží, novinek fitness i blahodárné relaxace. Ambasadorkou této akce je Eva Šebrlová, výborná sportovkyně, maminka dvou dětí a manželka světové špičky v desetiboji, Romana Šebrleho. Maminky budou mít možnost zacvičit si s Pavlou Rožumberskou nebo Hankou Kynychovou. Akce rovněž nabízí maminkám hlídání dětí s bohatým sportovně herním programem.

Startovné je 500 Kč a pro děti a doprovod je vstup volný. Více informací o akci naleznou zájemkyně na stránkách www.maminycup.cz.

Těšíme se na setkání u stánku Plus pro Vás.

Účinkují

Smile

Termíny