ZPESTŘETE SI LÉTO KULTURNÍM ZÁŽITKEM

Film, Divadlo

CHCETE SI V LÉTĚ KROMĚ SLUNÍČKA UŽÍT TAKÉ ZÁBAVU? GALERIE HARFA PRO VÁS JIŽ PO ČTVRTÉ OTEVÍRÁ LETNÍ SCÉNU, KTERÁ VÁM NABÍDNE ŠIROKOU PALETU KULTURNÍCH ZÁŽITKŮ. KROMĚ LETNÍHO KINA ZDE BĚHEM LÉTA VYSTOUPÍ JEDINEČNÍ HOSTÉ A NA SVÉ SI PŘIJDOU I MILOVNÍCI DIVADLA.


Letní scéna na Harfě začíná 22. června a končí až 3. září 2015. Pro pobavení jsou pro vás připraveny hry z komediálního repertoáru Divadla Artur. Díky Kinematografu bratří Čadíků budete moci přímo pod širou oblohou shlédnout několik filmů zahraniční i české produkce. O smích a zábavu se postarají jedineční hosté, show předvede Vladimír Hron, Halina Pawlowská, Miloš Knor či Ester Kočičková.


Z repertoáru Divadla Artur uvidíte například hry Můžu k tobě?, Tři v háji, Hledám milence, značka spěchá! či legendární Dívčí válku. Vstupenky na divadelní představení jsou již v prodeji, a to na Info stánku Galerie Harfa nebo v síti Ticketportal. O pátcích a víkendech se střecha Galerie Harfa promění v letní kino. Připraveny jsou snímky jak pro děti a teenagery, tak i pro dospělé jako například Ledové království, Tři bratři, Zakázané uvolnění, Vlk z Wall Street a další. Promítání je pro všechny návštěvníky zdarma.


V průběhu léta dojde také na osvědčené programy a projekty z předešlých ročníků. Můžete se těšit na projekt Decibely lásky, tedy na hity Michala Davida, ale i na světový hit one man show Táta či na one woman show Strašná nádhera s Halinou Pawlowskou. Letní scéna na Harfě letos také přivítá Davida Suchařípu a Ivu Hüttnerovou. Své místo si na programu však najdou i úplné novinky, například kouzelnická show nejúspěšnějšího a nejlepšího českého kouzelníka Pavla Kožíška či Komici s.r.o. s Milošem Knorem, Karlem Hynkem a Ester Kočičkovou.


Galerie Harfa vám zdarma poskytne deky a pláštěnky. V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do divadla Gong. Podrobný rozpis představení a další informace naleznete na www.LetniScenaNaHarfe.cz.

Termíny