Od 17. června se bude Praha pyšnit svou vlastní pláží

Výstava, Film, Volný čas

Prague Beach na Smíchově se na 90 dní stane prázdninovou destinací, která nabídne zábavu, jídlo, pití, koncerty, pop-up shows a v neposlední řadě také letní kino. Sto tun křemičitého písku, 120 pohodlných fatboyů spolu s výbornými drinky a jídlem plnohodnotně nahradí leckterou dovolenou.

 

Přímo naproti náplavce na Rašínově nábřeží se nachází jedinečné místo, na kterém bude od 17. června do 15. září 2015 probíhat řada zajímavých akcí. Místo na Hořejším nábřeží o ploše přes 8 000 metrů čtverečních s kapacitou až 1 000 osob se během léta také promítne nespočet filmů. Pražané znají místo hlavně díky Letnímu kinu Smíchov, ve kterém poslední dva roky probíhaly večerní projekce filmů s občerstvením a s doprovodným programem.

 

Projekt Prague Beach Cinema navazuje na letní kino a během třech letních měsíců nabídne to nejlepší ze současné světové kinematografie. Díky profesionální dramaturgii budou mít návštěvníci možnost zhlédnout výběr oceněných festivalových filmů, filmové klasiky či žhavé novinky, které budou ke zhlédnutí v běžných kinech. S každým filmem připravujeme malé zpestření v podobě tematické úpravy prostoru kina nebo jako překvapení pro diváky v průběhu projekce.

Termíny