PORCUJ CHOBOTNICI - Nejlepší české školy vaření ukážou, co umí

Výstava, Hudba, Kurzy, vzdělání, konference

První festival škol vaření PORCUJ CHOBOTNICI spojí ty nejlepší profesionály z oblasti gastronomie se všemi milovníky jídla. Během soboty 11. července se na Prague Beach odehraje série kulinářských worskhopů, na kterých si návštěvníci zkusí vytvořit například makronku nebo sushi. Celodenní série ochutnávek, kuchařských show a relaxu na fatboyích zakončí koncert kapely ArtVox.

NEJLEPŠÍ ŠKOLY VAŘENÍ NA JEDNOM MÍSTĚ
Už od jedenácti hodin se mohou návštěvníci ptát profesionálů na všechno, co je ze světa vaření zajímá. Kromě kuchařské exhibice a ochutnávky jídel a drinků ze všech koutů světa se můžete těšit i na širokou nabídku workshopů, ve kterých vám svá tajemství úspěšné přípravy nápojů a pokrmů prozradí nejen kuchaři, ale i barmani nebo samotní dodavatelé kvalitních potravin a delikates.

Celá sobota, která se ponese ve znamení vysoké gastronomie, nabídne v prostředí Prague Beach na Smíchově celodenní odpočinek na pohodlných fatboyích, občerstvení v Prosekárně a taky živou hudbu. Kolem sedmé hodiny se rozezní pop-rockové tóny kapely ArtVox, která začátkem června zveřejnila dlouho očekávaný single Secret Of Myself. Na festivalu škol vaření zahraje kapela také své nové EP, které se svými fanoušky pokřtí 26. června v La Loca.

VEZMĚTE SVÉHO PARTNERA, DĚTI A CELOU RODINU
Nemusíte platit tisíce za kuchařské kurzy, na prvním festival škol vaření si můžete pokrmy vyzkoušet a zeptat se odborníků jak na to. Navíc dostane u vstupu zdarma kuchařku ,,SEXY moderní česká kuchyně“ od stejného produkčního týmu, který spolupracoval s Romanem Vaňkem z Pražského kulinářského institutu na jeho bestsellerech ,,Poklady klasické české kuchyně“, ,,Kouzlo kuchyně Čech a Moravy“ nebo ,,Sushi doma krok za krokem“.

Termíny