Navštivte LEGO® KidsFest – největší festival kostiček ve střední Evropě

Výstava, Volný čas, Pro děti

Na stavitele čekají unikátní stavby z LEGO® kostek, zábavné atrakce, specializované LEGO zóny pro všechny věkové kategorie, soutěže o ceny a hromady kostek k vlastnímu tvoření. LEGO® KidsFest můžete navštívit denně od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

LEGO® KidsFest je celosvětově úspěšný svátek kostiček, her a tvořivosti, kterého se letos dočkají i čeští stavitelé. Na ploše téměř 10 000 metrů čtverečních ohromí milovníky kostek unikátní LEGO® výtvory certifikovaných stavitelů ze zahraničí i českých fanoušků. Desítky specializovaných LEGO zón jako LEGO® DUPLO®, LEGO® Star Wars™, LEGO® Ninjago™ či LEGO® Architecture budou připraveny na nekonečné hodiny stavění.

Pro tvořivé návštěvníky bude k dispozici více než 7 milionů kostiček LEGO, ze kterých mohou vytvořit cokoliv, co je napadne.

Festival je otevřený všem stavitelům bez rozdílu věku, je vhodný také pro maminky s nejmenšími dětmi a díky modernímu zázemí nabízí i bezbariérový vstup a množství odpočinkových zón. Pro vyhladovělé milovníky kostek jsou v areálu připraveny stánky s občerstvením, nebo si zde mohou pochutnat na vlastní svačině. K dispozici bude i speciální LEGO Minikino, obchod nebo zóna pro fanoušky.

LEGO KidsFest trvá od 13. do 28. června 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Více informací naleznete na webových stránkách www.legokidsfest.cz.

Termíny