Swingová tančírna ke dni nezávislosti

Volný čas, Hudba

Ze země za velkou louží přišel v minulém století. Fenomenální Swing u nás přežil 50. Léta, přežije tedy i 21. Století. Tahle párty vás o tom přesvědčí.

začátek akce 20hodin, DJ

k tanci i poslechu budou hrát od 21 hodin famózní Melody Boys, tedy menší obsazení slavných Melody Makers Ondřeje Havelky http://www.melodyboys.cz/   během večera Vám program svými stepařskými i swingařskými čísly zpestří taneční studio Zig-Zag tap & swing Zdeňka Pileckého http://www.zig-zag.cz/   Nebude chybět taneční minilekce ve stylu 40.let 20.století (kolem 21:30hod).   Speciální host této swingové oslavy Amerického Dne nezávislosti bude stepařka Terry Brock z USA   Zdeněk Pilecký
Lektor, tanečník a choreograf, který ve své bohaté taneční minulosti má nejen vedení kurzů a pořádání seminářů a festivalů, ale také angažmá v divadlech (Hudební divadlo Karlín, Státní Opera Praha), vlastní choreografie (Zpívání v dešti pro Horácké divadlo Jihlava, Producenti pro divadlo J.K Tyla v Plzni) a spolupráci na tanečních filmech (např. Swing Kids - 1993, USA)   Předprodej 180Kč, na místě 230Kč. Vstupenky lze zakoupit na stránkách: https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1299742   Akce se koná na lodi Cargo Gallery, kotvící na řece Vltavě, u nábřeží Edvarda Beneše v Praze.

Účinkují

Melody Boys

Zig-Zag tap

Terry Brock

Zdeněk Pilecký

Termíny