Filmové večery pro děti na Letní scéně Galerie Harfa

Film, Volný čas, Pro děti

Léto se blíží a Galerie Harfa otevírá již počtvrté svou Letní Scénu. Během letošních prázdnin budou moci děti zhlédnout na střeše obchodního centra řadu známých českých i zahraničních filmů.

Letní scéna na Harfě začíná 22. června a končí až 3. září 2015. Z pestrého kulturního programu si vyberou i dětští filmoví diváci. Nebude totiž chybět Kinematograf bratří Čadíků s rozsáhlou nabídkou českých a zahraničních filmů a filmů pro děti.

Každý pátek a víkend se Letní scéna na Harfě promění v letní kino, které pořádá již tradičně úspěšný Kinematograf bratří Čadíků. Filmová nabídka je velmi široká. Děti se mohou těšit na filmy Lego příběh (3. 7.), Ledové království (7. 8.), Zloba – Královna černé magie (14. 8.), Asterix: Sídliště bohů (21. 8.) či pohádku Tři bratři (29. 8.). Pro dospělé se zase promítnou z české tvorby snímky Pojedeme k moři, Zakázané uvolnění, Krásno či Fotograf, ze zahraniční produkce to budou Interstellar, Vlk z Wall Street či Železná srdce. Vstup je zdarma.

Další kulturní program Letní scény na Harfě je také pestrý. Předvede se Divadlo Artur, které kromě známých her z minulých let přiveze premiéru nové komedie. V průběhu léta dojde na osvědčené programy a projekty z předešlých ročníků, ale své místo si na programu však najdou i úplné novinky, například kouzelnická show nejúspěšnějšího a nejlepšího českého kouzelníka Pavla Kožíška.

Galerie Harfa zdarma poskytuje návštěvníkům deky a pláštěnky. V případě nepříznivého počasí se program přesouvá do divadla Gong. Podrobný rozpis představení a další informace naleznete na www.LetniScenaNaHarfe.cz.

Termíny