DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V BS VINAŘSKÉ POTŘEBY

Volný čas

Společnost BS vinařské potřeby si letos připomíná dvacáté výročí od svého založení. Za dobu své existence se stala největším dodavatelem potřeb a laboratorních služeb pro vinaře. U příležitosti oslav připravila velkobílovická firma na 16. – 17. června Dny otevřených dveří se speciální akční nabídkou pro své stálé zákazníky i širokou veřejnost.

 

Areál BS vinařských potřeb bude ve dvou červnových dnech opět k dispozici všem návštěvníkům, kteří si zde mohou v době od 10:00 do 17:00 prohlédnout nejen prostory firmy včetně moderní laboratoře, aktuální technologické novinky a produkty pro vinaře, ale také využít nabídky testování integrity filtračních svíček Hobra zdarma. Hosté se mohou seznámit i se službami, které BS vinařské potřeby poskytují, poradit se s odborníky a využít mimořádné nabídky. „Během našich tradičních dnů otevřených dveří jsme se v souvislosti s oslavami 20. výročí rozhodli poskytnout všem zákazníkům atraktivní slevu ve výši 20% nejen na veškerý sortiment, ale i služby laboratoře,“ uvádí jeden z majitelů společnosti Miloš Balga. Ten stál před dvaceti lety společně s Janem Ševčíkem u zrodu firmy, která dnes na českém trhu patří k předním dodavatelům v oblasti potřeb pro vinaře, vinohradníky a sommeliery.

V současné době se BS vinařské potřeby specializují také na služby, poradenství a vzdělávání vinařů. „Spolupracujeme s našimi předními odborníky, ale inspirujeme se i v zahraničí a snažíme se na náš trh přinášet nové poznatky,“ říká Miloš Balga a dodává: „Rádi bychom se do budoucna stali pro vinaře odborným partnerem, s jehož pomocí budou vyrábět co nejkvalitnější víno, které má šance uspět doma i na prestižních světových soutěžích.“

Termíny