S aplikací 2GIS toho stihnete při Pražské muzejní noci více

Výstava, Volný čas

Kulturní nadšenci mají letos na výběr 48 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí z celkových 86 muzeí po celé Praze. Zdarma se otevřou od 19.00 do 01.00 hodin. Kdo si chce muzejní noc užít naplno, neměl by podceňovat přípravu a předem by si měl rozmyslet, kam se chce podívat a jaká muzea a galerie chce navštívit. Pomocníkem a průvodcem Vám bude offline mobilní aplikace 2GIS. Kromě podrobných map včetně 3D vyobrazení obsahuje 2GIS detailní údaje o institucích, obchodech, restauracích, ubytování atd. Součástí je také navigace v MHD i pro automobily. Při výběru muzeí se tak nemusíte držet zpátky, nebudete totiž ztrácet čas blouděním po městě nebo čekáním na špatnou tramvaj. Všechny funkce a mapy navíc fungují díky offline režimu i na místech, kam nedosáhne wi-fi či mobilní signál. Můžete tak svou trasu podrobně nastudovat již v metru. Aplikaci si můžete stáhnout na Google Play, App Store či App World. Více na www.2gis.cz.

 

Jak pracovat s mapou 2GIS?

  1. Do vyhledávače napište místo, které chcete navštívit a 3D mapa vám místo ukáže vč. vstupu do budovy, otevírací doby, možnosti platby, kontaktu či webových stránek.
  2. Zvolte si variantu dopravy – jedete-li MHD nebo autem, využijte plánovač trasy. Uvidíte také nejbližší parkoviště, počet parkovacích míst, informace, zda jde o veřejná místa nebo placené zóny, kolik se platí za hodinu, od kolika do kolika hodin jsou bezplatné i jak dlouho smíte na některých stát.
  3. Můžete přidat místo do oblíbených, abyste se k němu v případě potřeby mohli co nejrychleji vrátit.
Kontakty

www.2gis.cz

Termíny