DEN S TECHNIKY

Volný čas, Pro děti

Otevřete dveře do světa techniky, umění a řemesel 

Tentokrát trochu netradičně v úterý 16. června od 900 do 1700 otevíráme dveře naší stanice široké veřejnosti. Rádi vám a vašim ratolestem představíme činnost našich kroužků za celý rok. 

Poslední DEN S TECHNIKY tohoto školního roku v malinko jiném pojetí. Mimo aktivity na které jste si již během uplynulého roku zvykli, budete mít možnost seznámit se s prací našich svěřenců.  

MODELÁŘI 

V prvním patře si můžete s automodeláři vyzkoušet naši 40 m dlouhou autodráhu, na které se jezdí republikové i mezinárodní závody. Zkuste, zda pokoříte traťový rekord 3,511 vteřiny!!! 

VĚDA  

Rovněž v prvním patře na vás budou čekat se svou ukázkou zástupci vědy a techniky. Nebo si můžete jen tak popovídat o fungování přístrojů, strojů či fyzikálních zákonitostech světa kolem nás.

V přízemí pak LEGO Robotika. Zde můžete zkusit naprogramovat robota z lega. 

ŘEMESLA

V suterénu bude otevřena DŘEVODÍLNA, kde si můžete i s těmi nejmenšími vyrobit ozdobnou hračku. Ta samozřejmě zůstane dětem, aby se z ní mohly radovat a hrát si s ní i doma. 

UMĚNÍ 

Od 10.00 do 12.00 můžete v suterénu navštívit náš FOTOATELIÉR, kde budou k vidění skupinové a autorské prezentace našich úspěšných dětí. Popovídat si o vystavených pracích, fungování ateliéru, strastech a slastech fotografování či o geopolitické situaci v Burkině Faso můžete s naším fotomágem doktorem Nóóóó.  

ODPOČINEK                                                                     

V přízemí je přichystaná malá hernička s dílnou a odpočinkový koutek pro maminky i znavené tatínky. 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU a pozor, MOŽNÁ PŘIJDE I FRANTIŠEK!!!

Určeno pro: 2 - 99 let.

Vstup zdarma.

Kontakt: Ondřej Kozohorský, kozohorsky@ddmpraha.cz, 222 333 879, Vít Zelinka, zelinka@ddmpraha.cz, 222 333 879.

Kontakty

www.ddmpraha.cz

Termíny