AirShow Praha Kbely 2015

Volný čas

Aviatici, příznivci letectví, milí návštěvníci,

vítejte na vojenském letišti Praha Kbely, domovském letišti 24. základny dopravního letectva a rovněž i v dočasném sídle mezinárodní letecké výstavy European Festival of Aviation, EFA Prague 2015, jejíž nedílnou součástí je i letecký den Airshow Praha Kbely.

Současný první ročník výstavy navazuje na předcházející úspěšné roky, kdy se celá akce pořádala na letišti v Hradci Králové a vždy přilákala mnoho vystavovatelů i návštěvníků nejen z České republiky, ale i z celé Evropy. Právě narůstající počet zájemců o tuto událost nás přivedl k rozhodnutí, přestěhovat celou akci do Prahy.

Leteckým dnem Airshow Praha Kbely 2015 vrcholí celá výstava a v jeho průběhu vám chceme předvést nejen mistrovské umění pilotů akrobatů na moderních letounech a vrtulnících, ale rovněž vám ukázat i létající legendy, letadla, která se výrazným způsobem zapsala do dějin letectví. Výtěžek z leteckého dne Airshow Praha Kbely 2015 bude věnován Vojenskému fondu Solidarity na podporu rodin padlých a zraněných vojáků Armády České republiky.

Ještě jednou vás srdečně vítáme a s piloty, celým organizačním týmem a všemi, co se pohybují okolo letectví a létání v Praze ve Kbelích, se na vás těšíme v sobotu 13. června 2015.

 

Termíny