Open Mic

Hudba

Letní Mise
Jsme dvě holky, pro které je hudba už od malička hodně důležitou součástí života. Seznámily jsme se docela náhodou, když byl rok 2012. Skládat vlastní písničky jsme začaly v zimním zkouškovém období roku 2014. Teď je červen 2015 a my jich máme asi 30.
Říká se o nás, že jsme na sebe nějakým způsobem napojené, protože se nám často stává, že jedna z nás něco hraje a druhá do toho začne zpívat/hrát přesně to, co si autorka představovala, aniž by to sdělila té druhé. To se projevuje často na dvojhlasech.
Naše duo se postupně rozšiřuje o další členy kapely, kterými jsou Martin (kytara), Marty (baskytara) a Zdenda (saxofon/klarinet). Niki hraje v kapele na piano, občas na kytaru nebo ukulele + zpívá. Terka zpívá a k pianu si občas sedne taky.
Vyhraněný styl nemáme, protože neumíme a ani nechceme skládat písničky jen jednoho stylu. Slyšet od nás můžete pop, indie, rock, reggae, blues, tango, swing atd.

Caleja
Jana Hlaváčková – Zpěv
Carlos Sanchez – kytara , zpěv
Potkali jsme se v roce 2014. Od té doby je svět o kus hezčí. Baví nás společně tvořit písničky a mít možnost prezentovat svou tvorbu posluchačům. Děkujeme, že jsme dnes mohli přijet mezi vás a zahrát vám. Zveme vás na ochutnávku folk- gipsy- akustického vystoupení.

Jan Dvořáček
Klidná hudba s prvky melancholie a lehkého humoru. Hraju vlastní tvorbu folkového žánru trochu ve stylu Nohavica, Kryl, jelikož tihle dva pánové mě hodně inspirovali.

Eva Foldová
zpěv-Eva Foldová,
Doprovodná kapela ELF band: zpěv-Milan Kokštejn, akustická kytara-Radim Davídek, basa-Mikulaš Zimek, elektr.kytara-Pepa Kyncl

Kontakty

www.jammclub.cz

Termíny