Letní rozjezd na Ladronce - neváhejte a připravte se na letní vyjížďky s námi!

Volný čas, Sport, Pro děti

Přijďte s námi rozjet léto na plný pecky na kolech a kolečkových bruslích. Myslete na sebe a hlavně na vaše děti jak zajistit bezpečnou sezónu na všem, co má kola.  

V sobotu 20. června od 12:00 hodin se koná zábavné odpoledne pro všechny děti a rodiče, kteří rádi sportují, soutěží  a baví se. Sportovní akci pro vás pořádá městská část Praha 6 pod záštitou radního pro sport a volný čas ing. Romana Mejstříka ve spolupráci s celorepublikovým projektem Bezpečně na kole, který organizuje DNAgentura.

Sobotní odpoledne bude nabité aktivitami pro celou rodinu, ale i jednotlivce. Společně můžete vyjet na cyklovyjížďku se sportovní osobností po zajímavých místech Prahy 6. Nebo se podívat na trialovou exhibici Petra Krause - trojnásobného mistra světa v biketrialu a týmového jezdce RedBullu.

V rámci projektu Bezpečně na kole je pro děti připravené tzv. Junglarium, odvážná cyklostezka, plná nástrah a překážek. Děti si také mohou vyzkoušet závod dětského duatlonu (kolo/běh). Na místě budou k dispozici ZDARMA k zapůjčení dětská kola různých velikostí značky Specialized včetně helem i brusle značky Powerslide, v rámci inline školy bruslení. Můžete si také nechat udělat bezplatný cykloservis  od odborníků z Cyklo 69.

Program:

12,00   hod                             zahájení akce

12,00 – 17,00 hod                  Bezpečně na kole

12,00 – 17,00 hod                  inline škola bruslení

14,00 hod                               dětský duatlon

14,00 hod                               trialová exhibice Petra Krause

15,00 hod                               společná vyjížďka

16,00 hod                               dětský duatlon

17,00 hod                               trialová exhibice Petra Krause

Více informací na www.bezpecnenakole.cz

Termíny