Zakuste jedinečnou chuť Francie v Nebespánu

Volný čas, Hudba

Zakuste jedinečnou chuť Francie v Nebespánu

 

V sobotu 13. června 2015 od 19:30 hodin můžete v restauraci a kavárně Nebespán zakusit neopakovatelné spojení hudby a jídla. Milujete-li tóny francouzských šansonů, budete nadšeni vystoupením vynikající šansoniérky Evy Kriz a pianisty Milana Dvořáka.

Celý hudební večer je inspirován různými regiony a chutěmi Francie. Paní Eva se bude přesouvat z regionu do regionu, představovat místní lahůdky a spojovat je s krásnými šansony. A některé z lahůdek budete moct ochutnat  během programu přímo v Nebespánu! Namátkou jmenujme šneky s bylinkovým máslem, masovou pomazánku rillette, provensálskou tapenádu, bretaňskou pohankovou palačinku, fois gras, pařížské makronky, cidre a mnoho dalšího…

Zážitek z krásných písní jistě podtrhne i prostředí  Nebespánu, které je inspirováno právě francouzskými kavárnami. Paní Eva Kriz s Milanem Dvořákem vystupují pro velký úspěch v Nebespánu již počtvrté. Přijďte si užít atmosféru jako v pravé pařížské kavárně, hudební zážitek je zcela zdarma! 

 

Více informací najdete na http://nebespan.cz/vecer-s-francouzskymi-sansony/  

Více o Evě Kriz na http://www.kriz-lifkova.cz/

 

Není problém se zde také ubytovat, dopřát si relaxační víkend s cvičením, krásně vybavenou hernou pro děti či zahradou a personál vám rád doporučí, kam v okolí na výlet.

 

 

Nebespán café & apartments

Náměstí 7, 341 92 Kašperské Hory

tel. 603 255 563, 603 253 242

mail: info@nebespan.cz

www.nebespan.cz

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny