Kitchen Dialogues - Bed & Breakfast

Výstava, Volný čas

Bed & Breakfast je součástí originálního projektu Kitchen dialogues, který připravujeme ve spolupráci s festivalem Pražské Quadriennale 2015.

Během každého dne bude mít 12 účastníků možnost přespat v 2. patře MeetFactory, ve studiu o sto metrech čtverečních, kde se postaví moduly/malé obýváky zrecyklováním již dříve využitého dřeva. Umělci Martinka Bobrikova & Oscar De Carmen vytvoří příjemné, unikátní moduly s přihlédnutím na veškeré současné potřeby uživatele. Každý návštěvník bude moci strávit ve studiu maximálně dvě noci.

Ráno pak posnídá s umělci, kteří speciálně pro něj připraví vynikající domácí snídani, která se bude skládat z přebytečných potravin,které produkuje dnešní potravinářský průmysl.

Cílem je, aby si mohl každý účastník prožít umělci vytvořený ekosystém, mimo konzumní společnost a to bezplatně.

Aby se člověk mohl zúčastnit musí se jen registrovat přes rezervační systém: http://kitchendialogues.com/make-a-reservation/booking/

Kitchen dialogues fungují již několik let jako stagionový projekt, během kterého již došl k různorodým sociálním interakcím a gastronomickým událostem, které slouží jako spojující prostředek. Každé uvedení se zaměřuje na negativní konsekvence nadbytečné produkce potravin v obmněněných formátech, od vytvoření dočasné pop-up restaurace v rámci soukromého bytu po příležitostné projekty, jakým bylo vytvoření mobilní kuchyně.

Projekt Bed and breakfast je podpořen centrem pro současné umění MeetFactory, Billedkunstnernes Vederlagsfond a Institutem Cervantes.









Termíny