Rodinný den 2015

Volný čas

Pražské domy dětí a mládeže zvou na rodinný den „Tajemný svět pražských strašidel“, který proběhne v neděli 7. června od 10 do 17 hodin v parku Vltavanů 229, Praha 4 – Braník (vedle areálu Hamr - Braník) a na přilehlé louce na vltavském břehu.  Přijďte si s námi užít výpravu za pražskými strašidly!

Vydejte se s námi po stopách pražských strašidel! Čeká vás den plný napětí, dobrodružství a zábavy, ve kterém prozkoumáte staré pražské legendy a dozvíte se o zajímavé minulosti našeho hlavního města. Víte, kdo byla hořící Drahomíra? A proč se v Jelením příkopě zjevuje duch mastičkáře? Pokud ne, přijďte na rodinný den do pražského Braníku!

Bude připraven zábavný program pro menší i větší děti, které si budou moct zasoutěžit, poznají staré i novější pražské legendy, seznámí se s pražskými strašidly a ještě si svou statečností vyslouží lákavou odměnu. Odvážnější návštěvníci si vyzkouší aquazorbing a nebude chybět ani skákání v nafukovacím hradním městě. Po celou dobu bude probíhat také bohatý pódiový program, ve kterém vystoupí Magda Reifová, bublinář Matěj Kodeš, Pískomil se vrací, Magic Duo, tanečník Honza Onder a mnozí další. Celý program pak vyvrcholí koncertem skupiny The Tap Tap. O doprovodný program se postarají také Pražská informační služba, Planetárium Praha, Městská knihovna a další pražské příspěvkové organizace. Vstup na akci je zdarma, místo je vhodné i pro osoby se sníženou pohyblivostí. Záštitu nad akcí převzala primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová. 

Určeno pro: 2 - 99 let

Vstup zdarma.

Kontakt: Hana Knězková, knezkova@ddmpraha.cz, 222 333 817.

Kontakty

www.ddmpraha.cz

Termíny