Strašidlo cantervillské

Divadlo

"Slyšíš mě, duchu lorda Simona de Cantervill? Přál bych ti, abys též jednou poznal utrpení starce, který musí opustit svůj domov a své zvyky a hledat si nový život, kdesi v londýnském apartmá, jen proto, že mu ze zámku pro tvé strašení uteklo takřka veškeré služebnictvo."

Co se stane, když anglický lord prodá své rodové sídlo i s proslulým strašidlem a nikdy nemizející krvavou skvrnou, pragmatickému americkému velvyslanci na odpočinku? Dokáže sličná Virgine zlomit strašlivou kletbu, díky které duch lorda Simona pyká již více jak 300 let za vraždu své manželky Eleonory, která si dovolila, mu připravit zvěřinu obzvláště neoblíbeným způsobem? Podaří se rodině Otisů spíše zlikvidovat zázračným americkým čističem krvavou skvrnu, anebo tím přivedou k zoufalství strašidlo, kterého se až doposud všichni báli?

Přijďte se podívat na romantickou komedii, horor i detektivku zároveň napsanou Martinem Drahovzalem na motivy prvotiny mistra humoru a krásných dialogů Oscara Wildea. Příběh odehrávající se v daleké Anglii na sklonu 19. století vás jistě okouzlí svým humorem i honosnými kostýmy.

Vstupenky pouze na předběžné rezervace - www.cbsystem.cz

Termíny