Choltické pivní slavnosti

Volný čas, Hudba, Pro děti

Přijďte na další akci, kterou pořádá reklamní agentura FESTING Hradec Králové ve spolupráci se Zámkem Choltice, a to v rámci FESTTOUR 2015. Choltické pivní slavnosti jsou v letošním roce pořádány jako „nultý“ ročník a vše se odehraje v sobotu 4. července 2015 od 10:00 do 20:00 hodin v areálu zámku Choltice. Tato akce je zaměřena hlavně na prezentaci regionálních a malých pivovarů a jejich produktů. Součástí bude i bohaté občerstvení a různorodý doprovodný program, který bude samozřejmě i pro děti (skákací hrad, výtvarné dílny, lukostřelba, soutěže pro děti). Akci si tak užije celá rodina. Tato akce je pojata jako „festival piva“, kde půjde především o ochutnávku pivních speciálů. Čeká Vás i zábavný program se skupinou historického šermu Corporal, ukázky zbraní a bojové dobové ukázky. Z doprovodného programu se můžete těšit na kapelu W.A.F., Dlouhej tah, DRAGON street rock, Teplá buchta, exhibiční vystoupení mistrů světa ve footbagu Tomáše Tučka a Martina Sládka a mnoho dalších. Všechny aktuality sledujte na našich webových a facebookových stránkách http://www.choltickepivnislavnosti.cz/ a https://www.facebook.com/choltickepivnislavnosti?fref=ts

 

Základní vstupné 100 Kč zahrnuje volný vstup pro 1 dospělou osobu do areálu „Choltický pivních slavností“, na kulturní program, prohlídky Zámku Choltice s průvodcem.

_________________________________________

Rodinné vstupné 250 Kč zahrnuje volný vstup pro 2 dospělé osoby a 2 děti do 15 let do areálu „Choltický pivních slavností“, na kulturní program, prohlídky Zámku Choltice s průvodcem.

_________________________________________

Zlevněné vstupné 60 Kč zahrnuje volný vstup pro 1 osobu (děti od 6 do 15 let, důchodci nad 65 let, ZTP) do areálu „Choltický pivních slavností“, na kulturní program, prohlídky Zámku Choltice s průvodcem.

_________________________________________

Děti do 6 let zdarma.

_________________________________________

Vstupné placeno v době od 10.00 do 19.00 hod.

 

Termíny