Pohádkový dětský den

Sport, Pro děti

PŘEMÝŠLÍTE, KAM V PRAZE VYRAZIT NA DĚTSKÝ DEN? URČITĚ NAVŠTIVTE GALERII HARFA, KDE JE PRO VAŠE RATOLESTI PŘIPRAVEN SPECIÁLNÍ PROGRAM. V PONDĚLÍ 1. ČERVNA 2015 OD 14 DO 18 HODIN BUDE PRO DĚTI PŘICHYSTÁNA POHÁDKOVÁ STEZKA, A POKUD SE JIM PODAŘÍ SESBÍRAT VŠECHNA RAZÍTKA NA HRACÍ KARTĚ, BUDOU SLADCE ODMĚNĚNY. PŘIPRAVEN JE I DOPROVODNÝ PROGRAM JAKO MALOVÁNÍ NA OBLIČEJ, DĚTSKÁ DISKOTÉKA, SKÁKACÍ HRAD, FOCENÍ U POHÁDKOVÉHO HRADU A PLNO DALŠÍCH SOUTĚŽÍ. PŘIPRAVENÉ ODMĚNY VYKOUZLÍ NEJEDEN DĚTSKÝ ÚSMĚV!

Galerie Harfa spolu se společností Magic Box na oslavu Dne dětí 1. června 2015 připravili zábavný program pro děti všech věkových kategorií. Od 14 do 18 hodin je pro vaše ratolesti v Galerii Harfa připraven zábavný program a sladké odměny. Každé dítě, které přijde v kostýmu, bude navíc odměněno knížkou pohádek.

Pondělní odpoledne 1. června bude v Galerii Harfa patřit dětem. Na střeše obchodního centra si děti vyzvednou hrací kartu a cílem pohádkové stezky je ji zaplnit razítky. Ve vybraných obchodech budou rozmístěné pohádkové bytosti, které dětem vysvětlí úkoly a těm menším s nimi případně i pomohou.
 
Na střeše Galerie Harfa bude po celou dobu probíhat zábavný doprovodný program. Pro děti bude připraven skákací hrad, malování na obličej, třpytivá tetování, dětská diskotéka a další soutěže. Děti se také budou moci vyfotit s vílou Aničkou před pohádkovým hradem.

Pro všechny soutěžící jsou připraveny odměny za splnění úkolů a dalších soutěží. Těšit se mohou například na DVD plné pohádek Disney, knihy a nebudou chybět ani balíčky sladkostí. Přijďte a užijte si den plný dětských radostí v Galerii Harfa!

Termíny