FLORBALOVÝ NÁBOR BOHEMIANS PRO DÍVKY A CHLAPCE

Sport

Florbalový oddíl FbŠ Bohemians by rád koncem tohoto školního roku opět umožnil mladým sportovním nadějím zapojení do florbalového dění v Praze. Klokani v těchto týdnech pořádají nábory do všech družstev dívek i chlapců, a to na všech sportovištích: SH Děkanka, SC Letňany, i ZŠ Olešská.

Přijde vám florbal jako atraktivní, dynamický sport, ale nejste si jistí, jestli bude vás nebo vaše děti bavit? Nechcete se upsat k ročnímu kurzovnému a po týdnu zjistit, že to není to pravé ořechové? Neváhejte a navštivte jeden z tréninků dané věkové kategorie, všechny tréninky až do poloviny června jsou otevřené široké veřejnosti.

Na trénink si přineste jen boty do haly, tričko, kraťasy, pití a chuť zkusit něco nového, naši kvalifikovaní trenéři nejen že vám ukážou základy tohoto krásného sportu, ale také zapůjčí potřebné vybavení.

Do nové sezony bychom rádi otevřeli především nový oddíl přípravky, tj. chlapců narozených v roce 2007 a mladší, nicméně i všechny ostatní kategorie vřele přivítají nové spoluhráče a spoluhráčky.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně náborů a otevřených tréninků volejte na tel.: 774-168-745 nebo pište na mail: sekretar@fbsbohemians.cz.

Těšíme se na vás na tréninku!  

Termíny