MICHAL NESVADBA Z KOUZELNÉ ŠKOLKY VYČARUJE ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE PRO DĚTI V PALÁCI PARDUBICE

Pro děti

Michal Nesvadba bude znovu bavit pardubické děti. Mim, herec a dětský bavič je nejmenším divákům dobře znám z populárního televizního pořadu Kouzelná školka a již tradičních živých vystoupení v Paláci Pardubice. Nejinak tomu bude i letos. Ve čtvrtek 28. května 2015 se uskuteční Dětský den s Michalem plný humoru, soutěží a zábavy.

Vytvářet představení pro děti, které je nejenom rozesměje, ale i nenásilnou formou poučí, není jednoduché. Řada jiných hereckých osobností při snaze zaujmout malého diváka pohořela. To ale není příklad Michala Nesvadby, který děti nikdy nezklamal. „Děti Michala zbožňují. Chceme jim k Mezinárodnímu dni dětí udělat radost, zveme ho každoročně, je to sázka na jistotu. I letos do soutěží věnují dárky naše obchody,“ říká Jana Michalcová, marketingová manažerka Paláce Pardubice.

Michal Nesvadba si pro děti z Pardubic a okolí připravil zábavnou show se soutěžemi o ceny, po celou dobu trvání akce se bude točit cukrová vata, rozdávat balónky a na závěr show proběhne Michalova autogramiáda s překvapením. Vstupné se samozřejmě v Paláci neplatí.

www.palacpardubice.cz

Termíny