No Waves festival: Liťák

Divadlo, Volný čas, Hudba, Sport

NO WAVES festival je tvůj festival. Několik kapel, akustických písničkářů, básníků, divadelníků, outdoorový sport a pivo. To všecko klidně i zadarmo, záleží jen na tobě, jestli festival podpoříš a zapojíš se do vytváření úžasné věci, kterou si můžeš užít nebo zkazit jen ty sám.

27. června 2015 na Střeleckém ostrově v Litoměřicích. 

Loňský přízemní chování hradí štěstí, a není nám líto měřit se, kdo je horší a lepší, uprostřed Labe na Střeleckým ostrově, což není ten Střelák v Praze, ale místo konání červnového letního trampování po Litoměřicích.

Účinkují

TANTALOS - štamgasti co do světa valí svůj osobitý, ýmou rokenrol, nová vlna v Liťáku. Slyšíš Sonic Youth? Tak je přijď podpořit! 
http://bandzone.cz/tantalos

The Osels - Plzenští Ouslové jsou přesným důkazem jednoho z podtitulů našeho festivalu... "že to neznáš, neznamená, že si to nemůžeš užít.." Ale když si najdeš chvilku a poznáě pár pecek od těhlech mladejch bláznů už předem, nebudeš pak na místě zmatenej jestli začali hrát Arctic Monkeys, nebo nějaká jiná anglická kapela... Budeš v obraze a vědět že tenhle skvělej indierockovej zvuk patří český partičce s lehce debilním českoanglickým názvem a skvělou živou šou...The Osels! 
http://bandzone.cz/theosels

Boy Wonder & The Teen Sensations - Serfař z Letný si toho užil dost, Kuba z Wild Tides, zázračnej chlapec co se ještě dneska rád unáší puberťáckejma radostma... Novej sólovej projekt, o kterým ještě určitě uslyšíš nejen v souvislosti s No Waves. Samply z notebooku, bláznivá kytara a ironicky zahořklej zpěv...to vše v režii jednoho týpka co se na podiu kroutí jak by hrál naposledy a poplive snad úplně všechno! Doneste mu někdo pizzu a poslechněte si pár ukázek z EP, které už je takříkajíc "v zatáčce".
https://youtu.be/2XRlqM5d3mQ

The Unholy Preachers - U svatý píči, tuhle partičku snad ani netřeba představovat, na scéně se pod timhle názvem pohybujou už pátej rok a jinak ještě dýl. Za tu dobu si už zahráli v nejlepších českých klubech a na největších festivalech. Pak jim přišla pozvánka na No Waves a světe div se, za příslib bezedného kelímku piva ji kluci přijali. The Unholy Preachers dámy a pánové! Tohle je naživo vážně punk, buď musíš skákat, nebo tě to zamáčkne o pár čísel hloubš do trávníku, až začnou hrát, tak už domů chtít nebudeš! :)
http://bandzone.cz/theunholypreachers?at=info

Tři a pět minut - Že spolu budou mít kapelu, vědí tihle mladí rockeři z Prahy už dlouho, po sérii odkladů a koncertních přestávek jsou konečně připravený a v Litoměřicích nám jako první otestujou, otevřou a zajedou altán. Přijďte včas a nenech si ujít ani tohle vystoupení, že jsou první neznamená, že by snad nebyli dobrý!

 

Navíc divadlo a akustická stage. Víc info na FB eventu.

Termíny