Koncert kapely Some Reason

Hudba

Akustický koncert skupiny Some Reason odstartuje v pátek 29. května v 19:00 hodin večerní program v Loftu, který bude pokračovat vernisáží a křtem knihy. Mladá zlínská kapela ve složení Martin Kožucharov, Jan Vorel, Šimon Bednařík a Luke Davis vznikla v létě roku 2014 a pro příznivce alternativního pop punku si na páteční večer připravila téměř hodinový koncert složný ze svých autorských skladeb, včetně úspěšného nového singlu "You Belong to Me".

"Jsme nová kapela, téměř všechno je pro nás nové, a proto pro nás bylo například studio velmi příjemná zkušenost," říká zpěvák a kytarista Martin Kožucharov a dodává: "A čím dál více si uvědomujeme, že je to to, co nás baví, co chceme v životě dělat."

Slavnostní vernisáží zde zahájí výstavu "Kariéristický třicítky" také absolventka UTB Barbora Balgová. Ta ve svých komixových ilustracích zachycuje ženy, které se dosud nevdaly a nezačaly si "svištit upištěný sviště“

Na závěr večera svoji knižní novinku s originální názvem "Neprodejná knížka" pokřtí  v Loftu také zlínský autor, vystupující pod pseudonymem Wordswort Spreading.

Trojitou akci v jednom večeru pořádá Zlínský nočník.

 

Termíny