DARAMIS POŘÁDÁ TENTO VÍKEND DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V REZIDENČNÍM PROJEKTU MARINA ISLAND

Volný čas, Pro děti

Společnost Daramis představí o víkendu 23. a 24. května 2015 široké veřejnosti luxusní rezidenční projekt Marina Island. Všichni zájemci o klidné bydlení u řeky v atraktivní lokalitě pražských Holešovic mohou navštívit dny otevřených dveří a užít si bohatý program pro celou rodinu v námořnickém stylu.

 

„Tuto sobotu a neděli budou na Bubenském nábřeží v místech bývalého holešovického přístavu probíhat od 10 do 17 hodin okružní plavby motorovým člunem, soutěže, pirátské hry pro děti, tombola a hudební vystoupení profesionálního DJ. Působivý výhled na řeku, ostrov Štvanici a historické centrum Prahy, který budou mít ze svých balkonů a teras k dispozici budoucí obyvatelé Marina Island, zprostředkuje z výšky 50 m vysokozdvižná vyhlídková plošina. Jako drobné občerstvení se bude podávat středomořská kuchyně,“ říká Martin Vachek, obchodní a marketingový ředitel Daramisu.

 

Projekt Marina Island je určen pro náročnou klientelu, která ocení velkorysé architektonické řešení, vysoký standard použitých materiálů a provedení, ale i služby zjednodušující a zpříjemňující život jeho obyvatel. Cesta do centra Prahy jakýmkoliv dopravním prostředkem zabere maximálně 10 minut. Vstup do projektu je přes centrální vchod se zajištěnou nepřetržitou ostrahou a kamerovým systémem. Součástí komplexu je privátní park, fitness centrum a reprezentativní společenské prostory pro pořádání soukromých oslav a akcí. Rezidentům bude sloužit i 24hodinová recepce.

 

Marina Island je společným projektem zkušených developerů Lighthouse Group a Daramis, projektantem je AED project a generálním dodavatelem firma Porr. V pěti budovách navržených světoznámým architektonickým ateliérem Moshe Tzur Architects vznikne 341 bytů ve velikosti od 1+kk do 7+kk ve třech různých kategoriích.Byty typu Townhouse evokují velkolepým prostorem, soukromou zahradou a vlastním vstupem do podzemní garáže bydlení v rodinné vile. Penthousy v nejvyšších patrech jsou zárukou nerušeného soukromí a jedinečných výhledů do okolí. Komfortní byty ve 2. až 11. patře poskytují pohodlí, které svým standardem převyšuje nabídku na trhu.Výstavba probíhá ve dvou fázích s předpokládaným dokončením v průběhu roku 2017. Byty z první fáze jsou aktuálně v prodeji.

Termíny