Den dětí

Pro děti

Den dětí v Centru Černý Most se blíží! Přijďte se svými ratolestmi od 29. května do 4. června a užijte si den plný zábavy.

 

19. května 2015, Praha - Centrum Černý Most se od 29. května do 4. června promění ve fantastický svět se sedmi tematicky laděnými koutky, a zajistí tak všem stylovou oslavu Dne dětí. Zájemci se budou moci setkat s opravdovou Barbie či příšerkami Monster High v životní velikosti, pohrát si s panenkami nebo auty i si užít žhavých novinek ze světa zábavy, jakou je například originální střelnice BOOMco. Na děti bude čekat také bohatý program plný kvízů a soutěží o oblíbené hračky. Centrum Černý Most navíc připravilo, nejen pro své malé návštěvníky, oblíbený vyhlídkový vláček, který je bude pravidelně zdarma převážet od stanice metra Černý Most do centra a zpět.

 

Centrum Černý Most s blížícím se dětským dnem myslelo především na své malé zákazníky a ve spolupráci se společností Mattel pro ně přichystalo jedinečný program, který potrvá od 29. května do 4. června. Pro všechny milovníky akční zábavy bez rozdílu věku je určena originální střelnice BOOMco. Holčičky jistě potěší legendární panenky Barbie, veselé příšerky z Monster High nebo dcerky pohádkových postaviček z elitní školy Ever After High. Společnost jim při tom budou dělat Barbie s Kenem, příšerkami a závodníkem Hot Wheels v životní velikosti. Kluci mohou společně se svými tatínky prověřit auta ze stáje Hot Wheels a zažít legraci s hrdiny z dílny Disney Pixar – závodním autíčkem Bleskem McQueenem nebo letadlem Práškem Skočdopolem. Pro nejmenší bude připraven dětský koutek s hračkami Fisher-Price, chybět ale nebude ani Mašinka Tomáš se svými kamarády nebo oblíbené malování na obličej. Všichni malí návštěvníci budou mít také možnost si na památku odnést fotografii z fotokoutku, který bude k dispozici po celou dobu trvaní akce. Rodiče si pak mohou odpočinout v relax zóně či Scrabble Play Café.

Termíny