S Cimbálovou muzikou Dušana Kotlára Košt Hraběte Chotka

Hudba

S Cimbálovou muzikou Dušana Kotlára Košt Hraběte Chotka na zámku Velké Březno.

Na státním zámku ve Velkém Březně se v sobotu 30. května uskuteční již XVII. ročník tradiční prodejní výstavy vín spojené s jejich ochutnávkou.

Účinkují

       Cimbálová muzika Dušana Kotlára,

               www.cimbalka-liberec.cz

má ve svém rodném listu uveden ročník 1981 a místo narození Liberec, kraj Severočeský. 

Ano, právě v tomto místě, naprosto netypickém prostředí kraje pod Ještědem existuje pěknou řadu let cimbálová muzika, která si za dobu svého působení vytvořila pestrý repertoár, potěšila mnoho posluchačů, prezentovala se na nejprestižnějších akcích doma i v zahraničí. Takřka stabilní hudební obsazení rozšířil malý houslista Milan, který je ale určitě velkým zpestřením každé produkce. V tomto složení je možno zaposlouchat se do lidových písní z Moravy, Slovenska i Čech, stylu country, jazzu, ale i do melodií, které stále připomínají odkaz velkých hudebních osobností.

Široký repertoár a profesionalita členů muziky zaručují vysokou úroveň při jakékoliv příležitosti a snad právě proto odchází posluchači městských slavností, koncertů, rautů, svateb, soukromých oslav, ochutnávek vín, firemních akcí, konferencí....., mladí i ti v nejlepších letech spokojeni a pobaveni s pocitem, že ten koncert byl jen a jen pro ně. 

Termíny